Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nov izdelek
13 Artikel kos
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
|
✅ brezplačna dostavadostava od 2,99 € |
✅ dostava naslednji dan |
✅ 30 dni za brezplačno vračilo |
✅ 99 % zadovoljnih strank |
✅ več kot 150.000 izdelkov na zalogi in po odličnih cenah |
✅ brezplačna dostava od 55,00 € |
|
✅ transparentna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 22,14 € Popusti se izračunajo od prvotne cene. Brezplačna dostava se upošteva šele po odštetju popustnih kod. Želite, da vam noben popust ne uide? Prijavite se na newsletter na koncu strani. |

| Model/ka | meri 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S |
|---|---|
| Material | umetna vlakna |
| Sestava | 80 % poliamid, 20 % Lycra XLife |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | ne |
| Sušilni stroj | ne |
| Proizvajalec | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058716315 |
Ujemite svoj nagajiv kos od znamke Dedoles.
Slovenska znamka Dedoles je bila ustanovljena leta 2011, ime Dedoles pa je nastalo s povezovanjem besed "dedo", ki je za ustanovitelja znamke simboliziral modrost, in "les", v smislu univerzalnih principov, ki veljajo v naravi in poslovni džungli.Znamka je v času svojega obstoja razširila svojo prisotnost ne le na Češko, ampak tudi v druge evropske države, in v njene vesele kose se oblačijo ženske, moški in otroci.Poleg spodnjega perila za male in velike ima Dedoles v ponudbi tudi modrčke in ikonične vesele nogavice.
| Model/ka | meri 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S |
|---|---|
| Material | umetna vlakna |
| Sestava | 80 % poliamid, 20 % Lycra XLife |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | ne |
| Sušilni stroj | ne |
| Proizvajalec | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058716315 |
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
Skrbno izbiramo izdelke, na katere se lahko zanesete
Za vas in za okolje
Možnost vračila v 30 dneh
100 % izdelkov na zalogi