Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nov izdelek
5 Artikel kos
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| ŽENSKE HLAČKE | ||
| VELIKOST | OBSEG PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 29 |
| M | 70-80 | 30,5 |
| L | 80-90 | 35,5 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-115 | 39 |
✅ 5,37 € za kos |
|
✅ brezplačna dostavadostava od 2,99 € |
✅ dostava naslednji dan |
✅ 30 dni za brezplačno vračilo |
✅ 99 % zadovoljnih strank |
✅ več kot 150.000 izdelkov na zalogi in po odličnih cenah |
✅ brezplačna dostava od 55,00 € |
|
✅ transparentna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 16,09 € Popusti se izračunajo od prvotne cene. Brezplačna dostava se upošteva šele po odštetju popustnih kod. Želite, da vam noben popust ne uide? Prijavite se na newsletter na koncu strani. |

| Model/ka | meri 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Notranja plast na dotik | bombažni jersey |
| Elastika | klasična |
| Pranje | 40°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
| Model/ka | meri 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Notranja plast na dotik | bombažni jersey |
| Elastika | klasična |
| Pranje | 40°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
391 ljudi je kupilo
Tuje ocene so prevedene s pomočjo prevajalnika DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj koristno
Najnovejše
Najstarejše
Češka Republika
3PACK ženske hlačke Nedeto black (3NK01) - Velikost : L
Naročila sem velikost L. Na žalost bi morala naročiti večjo velikost.
175cm, 67kg
Češka Republika
Kratke hlače
Priporočam, kakovosten material, hitra dostava
Češka Republika
črne hlačke
Prijeten material, popolnoma ustreza
Češka Republika
Črne hlačke Nedeto
Klasične hlačke, priporočam
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Bezešvé kalhotky pro běžné nošení. Díky dotykovce z merina budete v suchu, i když se zpotíte nebo máte silnou ovulaci.
Skrbno izbiramo izdelke, na katere se lahko zanesete
Za vas in za okolje
Možnost vračila v 30 dneh
100 % izdelkov na zalogi