Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nov izdelek
75 Artikel kos
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| STYX - MOŠKI | ||
| ŠIROKE BOKSARICE | ||
| VELIKOST | OBSEG PASU (CM) | NENATEGNJENO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
✅ 16,79 € za kos |
|
✅ brezplačna dostavadostava od 2,99 € |
✅ dostava naslednji dan |
✅ 30 dni za brezplačno vračilo |
✅ 99 % zadovoljnih strank |
✅ več kot 150.000 izdelkov na zalogi in po odličnih cenah |
✅ brezplačna dostava od 55,00 € |
|
✅ transparentna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 50,37 € Popusti se izračunajo od prvotne cene. Brezplačna dostava se upošteva šele po odštetju popustnih kod. Želite, da vam noben popust ne uide? Prijavite se na newsletter na koncu strani. |

| Model/ka | meri 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | poliester |
| Sestava | 100 % poliester |
| Elastika | klasična |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Izdelano v ČR | da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473225269 |
| Model/ka | meri 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | poliester |
| Sestava | 100 % poliester |
| Elastika | klasična |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Izdelano v ČR | da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473225269 |
331 ljudi je kupilo
Tuje ocene so prevedene s pomočjo prevajalnika DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj koristno
Najnovejše
Najstarejše
Nemčija
Vrh
Odlične kratke hlače, na žalost so precej velike
Češka Republika
Kratke hlače
Všeč so mi satenaste kratke hlače STYX! Lahko samo priporočam.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Skrbno izbiramo izdelke, na katere se lahko zanesete
Za vas in za okolje
Možnost vračila v 30 dneh
100 % izdelkov na zalogi