Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nov izdelek
1622 Artikel kos
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| NEDETO - MOŠKI | ||
| MOŠKE BOKSARICE/SLIPSI | ||
| VELIKOST | OBSEG PASU (CM) | NENAPETI STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 9,51 € za kos |
|
✅ brezplačna dostavadostava od 0 |
✅ dostava naslednji dan |
✅ 30 dni za brezplačno vračilo |
✅ 99 % zadovoljnih strank |
✅ več kot 150.000 izdelkov na zalogi in po odličnih cenah |
|
✅ transparentna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 66,51 € Popusti se izračunajo od prvotne cene. Brezplačna dostava se upošteva šele po odštetju popustnih kod. Želite, da vam noben popust ne uide? Prijavite se na newsletter na koncu strani. |

| Model/ka | meri 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Elastika | tkana |
| Hlačke | daljše |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473205407 |
| Model/ka | meri 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Elastika | tkana |
| Hlačke | daljše |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473205407 |
5 394 ljudi je kupilo
Tuje ocene so prevedene s pomočjo prevajalnika DeepL.
| 5 |
|
17x |
| 4 |
|
4x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj koristno
Najnovejše
Najstarejše
Češka Republika
Za:
Super cena
se odlično prilega, čeprav bomo videli po nekaj pranjih
dihajo, v njih se ne znojim
udobno, vreča kot v nebesih
Češka Republika
Za:
Po 1 nošenju ni mogoče oceniti kakovosti, ki jo je mogoče preveriti le s časom.
Češka Republika
7PACK moške boksarice Nedeto črne
Vrhunska kakovost
Češka Republika
Toda uporabnik je dobre kakovosti, velikost ustreza...
Češka Republika
na primer: za razliko od statičnih jih je mogoče prati pri 40 stopinjah.
To bi moralo biti za spodnje perilo samoumevno !!!!.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Skrbno izbiramo izdelke, na katere se lahko zanesete
Za vas in za okolje
Možnost vračila v 30 dneh
100 % izdelkov na zalogi