Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nov izdelek
538 Artikel kos
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| NEDETO | ||
| MOŠKE BOKSARICE/SLIPI | ||
| VELIKOST | OBSEG PASU (CM) | NENAPET STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 12,10 € za kos |
|
✅ brezplačna dostavadostava od 0 |
✅ dostava naslednji dan |
✅ 30 dni za brezplačno vračilo |
✅ 99 % zadovoljnih strank |
✅ več kot 150.000 izdelkov na zalogi in po odličnih cenah |
|
✅ transparentna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 60,46 € Popusti se izračunajo od prvotne cene. Brezplačna dostava se upošteva šele po odštetju popustnih kod. Želite, da vam noben popust ne uide? Prijavite se na newsletter na koncu strani. |

| Model/ka | meri 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Elastika | tkana |
| Hlačke | daljše |
| Pranje | 40°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473130679 |
| Model/ka | meri 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Elastika | tkana |
| Hlačke | daljše |
| Pranje | 40°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473130679 |
1 438 ljudi je kupilo
Tuje ocene so prevedene s pomočjo prevajalnika DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj koristno
Najnovejše
Najstarejše
Češka Republika
boksarske hlače Nedeto
Zelo sem bil presenečen, ko sem ugotovil, da lahko tudi za nas z večjo težo kupim tako dostojne bokserje. Kakovost TOP
Češka Republika
5PACK moške boksarice Nedeto oversized
Super
Češka Republika
boksarske hlače Nedeto
S kakovostjo sem zelo zadovoljen.
Slovaška
Moške boksarice Nedeto (5NBX001)
Veliko zadovoljstvo odličen material
Slovaška
5PACK moške boksarice Nedeto oversize črne
Dobro prilegajoče se boksarske hlače
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Skrbno izbiramo izdelke, na katere se lahko zanesete
Za vas in za okolje
Možnost vračila v 30 dneh
100 % izdelkov na zalogi