Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nov izdelek
293 Artikel kos
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| STYX - MOŠKI | ||
| BOKSARICE / SLIPI | ||
| VELIKOST | OBSEG PASU (CM) | NENAPET STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ brezplačna dostavadostava od 2,99 € |
✅ dostava naslednji dan |
✅ 30 dni za brezplačno vračilo |
✅ 99 % zadovoljnih strank |
✅ več kot 150.000 izdelkov na zalogi in po odličnih cenah |
✅ brezplačna dostava od 55,00 € |
|
✅ transparentna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 17,30 € Popusti se izračunajo od prvotne cene. Brezplačna dostava se upošteva šele po odštetju popustnih kod. Želite, da vam noben popust ne uide? Prijavite se na newsletter na koncu strani. |

| Model/ka | meri 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž, modal |
| Sestava | 47 % bombaž, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastika | tkana |
| Hlačke | daljše |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Izdelano v ČR | da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008250479 |
| Model/ka | meri 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž, modal |
| Sestava | 47 % bombaž, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastika | tkana |
| Hlačke | daljše |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | da |
| Sušilni stroj | ne |
| Izdelano v ČR | da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008250479 |
432 ljudi je kupilo
Tuje ocene so prevedene s pomočjo prevajalnika DeepL.
| 5 |
|
14x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj koristno
Najnovejše
Najstarejše
Češka Republika
Priporočam
Imate moje priporočilo, poskusil sem jih in so odlični.
Češka Republika
Styx dolga športna guma
Zelo udoben material, ki se prilagaja obsegu stegen. Hlače bi lahko bile še daljše.
Češka Republika
Kratke hlače
Kakovost in super izdelek
Češka Republika
Dokazano super bokserji v čudovitih barvah. Redno kupujem.
Češka Republika
Priporočam
Prednosti:
prijeten material
odlično se prilega
natančna izdelava
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Skrbno izbiramo izdelke, na katere se lahko zanesete
Za vas in za okolje
Možnost vračila v 30 dneh
100 % izdelkov na zalogi