Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nov izdelek
34 Artikel kos
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| NEDETO | |
| ŽENSKE MENSTRUALNE HLAČKE | |
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
✅ 24,12 € za kos |
|
✅ brezplačna dostavadostava od 0 |
✅ dostava naslednji dan |
✅ 30 dni za brezplačno vračilo |
✅ 99 % zadovoljnih strank |
✅ več kot 150.000 izdelkov na zalogi in po odličnih cenah |
|
✅ transparentna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 72,36 € Popusti se izračunajo od prvotne cene. Brezplačna dostava se upošteva šele po odštetju popustnih kod. Želite, da vam noben popust ne uide? Prijavite se na newsletter na koncu strani. |

| Model/ka | meri 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S |
|---|---|
| Material | bombažni jersey |
| Notranja plast na dotik | bombažni jersey |
| Barva notranje plasti na dotik | črna |
| Elastika | klasična |
| Pranje | 40°C |
| Likanje | ne |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229854 |
Praktično trojno pakiranje menstrualnih hlačk od češke znamke Nedeto boste uporabili za vsakodnevno nošenje pri srednji in močni menstruaciji ter kot zanesljivo zaščito ponoči.
Paket vsebuje troje menstrualne hlačke Nedeto z različno vpojnostjo:
Vedno si pri vsaki znamki oglejte tabelo velikosti in izberite po njej.Menstrualne hlačke imajo različno vpojnost – preverite, ali kupujete prave.Nekatere delujejo le kot zavarovanje, nekatere so primerne tudi za močno menstruacijo (Kako izbrati menstrualne hlačke).
Sestava:
Izdelano v Turčiji
Več informacij najdete v članku Kako skrbeti za menstrualne hlačke.
Češka znamka spodnjega perila Nedeto ponuja kakovostno bombažno spodnje perilo v nevtralnih barvah za moške in ženske.Njihove ženske hlačke, boksarice in široke boksarice ponujajo udobje in so idealne ne le za vsakodnevno pot v službo, temveč tudi za šport ali sprostitev doma.Material je najkakovostnejši bombaž z elastanom, ki se odlično prilagaja različnim postavam.Široke boksarice in hlačke znamke Nedeto imajo bolj oprijet kroj, a hkrati zagotavljajo dovolj svobode.
Ponudba Nedeto vključuje ženske hlačke in modrčke, moške boksarice in nogavice – in novost so tudi vpojne menstrualne hlačke!Vse je izdelano v Turčiji, kamor lastniki znamke redno potujejo, da nadzorujejo kakovost.Poudarek je predvsem na prijetnih materialih in brezhibni obdelavi, da si stranke lahko privoščijo luksuzno spodnje perilo po odlični ceni.
| Model/ka | meri 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S |
|---|---|
| Material | bombažni jersey |
| Notranja plast na dotik | bombažni jersey |
| Barva notranje plasti na dotik | črna |
| Elastika | klasična |
| Pranje | 40°C |
| Likanje | ne |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229854 |
417 ljudi je kupilo
Tuje ocene so prevedene s pomočjo prevajalnika DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj koristno
Najnovejše
Najstarejše
Češka Republika
Nedeto
super cena/kakovost
Češka Republika
Nedetske hlačke
Odlično, ponovite nakup
Češka Republika
Nedeto
zelo lepo videti, dober material
Češka Republika
Kratke hlače
Hlače se popolnoma prilegajo, lep material, zagotovo bom kupila več!
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Skrbno izbiramo izdelke, na katere se lahko zanesete
Za vas in za okolje
Možnost vračila v 30 dneh
100 % izdelkov na zalogi