Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nov izdelek
2030 Artikel kos
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| ŽENSKE MENSTRUALNE KOPALKE | ||
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|---|
| 2XS | 61 | 84-86 |
| XS | 66 | 89-91 |
| S | 71 | 94-96 |
| M | 76 | 99-101 |
| L | 81 | 104-106 |
| XL | 86 | 109-111 |
| XXL | 91 | 114-116 |
| 3XL | 99 | 119-124 |
| 4XL | 107 | 127-132 |
| 5XL | 115 | 135-140 |
| 6XL | 123 | 143-148 |
|
✅ brezplačna dostavadostava od 2,68 € |
✅ dostava naslednji dan |
✅ 30 dni za brezplačno vračilo |
✅ 99 % zadovoljnih strank |
✅ več kot 150.000 izdelkov na zalogi in po odličnih cenah |
✅ brezplačna dostava od 55,00 € |
|
✅ transparentna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 24,58 € Popusti se izračunajo od prvotne cene. Brezplačna dostava se upošteva šele po odštetju popustnih kod. Želite, da vam noben popust ne uide? Prijavite se na newsletter na koncu strani. |

| Model/ka | meri 175 cm, tehta 61 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | najlon |
| Sestava | 80 % najlon, 20 % elastan |
| Notranja plast na dotik | sintetična vlakna |
| Barva notranje plasti na dotik | črna |
| Elastika | klasična |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | ne |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Razmišljate, kako pravzaprav delujejo in ali se nanje res lahko zanesete?V našem blogovem članku boste našli veliko razlogov, zakaj so menstrualne kopalke odlična izbira za vodne igre in sprostitev ob bazenu ali na plaži.Odgovorili bomo na pogosta vprašanja in svetovali, kako izbrati prave prav za vas.
Obožujete vodo in plavanje?Ne omejujte se niti med svojimi dnevi!Menstrualne kopalke Pietro Filipi vam nudijo zanesljivo zaščito, ne glede na to, ali se odpravljate v bazen, na kopališče ali k morju.Zaradi zanesljive vpojne plasti se boste počutili udobno in varno tudi pri vodnih igrah.
Sestava:
Češka znamka Pietro Filipi ima pri nas dober ugled in dolgo tradicijo.V preteklosti ste pri njej lahko našli formalna oblačila za delo in prosti čas, zdaj pa se znamka osredotoča predvsem na spodnje perilo za moderne ženske in moške.Menstrualne hlačke in kopalke so tako naravna razširitev asortimana.Prijetni materiali in kakovostna izdelava uvrščajo menstrualne kopalke Pietro Filipi ob bok znanih znamk in vas zagotovo ne bodo razočarale.
Nasvet:Nega menstrualnih kopalk in hlačk ni zahtevna, vendar če z njimi nimate izkušenj, se vam lahko porajajo različna vprašanja.Zato smo vse naše nasvete za njihovo vzdrževanje zbrali v preglednem članku.
| Model/ka | meri 175 cm, tehta 61 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | najlon |
| Sestava | 80 % najlon, 20 % elastan |
| Notranja plast na dotik | sintetična vlakna |
| Barva notranje plasti na dotik | črna |
| Elastika | klasična |
| Pranje | 30°C |
| Likanje | ne |
| Sušilni stroj | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvajalec | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
269 ljudi je kupilo
Tuje ocene so prevedene s pomočjo prevajalnika DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj koristno
Najnovejše
Najstarejše
Češka Republika
Pietro Filipi visoko težka
dobra cena in kakovost
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky pro normální menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci, vhodné i při inkontinenci. Černá barva.
Jednodílné dívčí menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
Skrbno izbiramo izdelke, na katere se lahko zanesete
Za vas in za okolje
Možnost vračila v 30 dneh
100 % izdelkov na zalogi